[/quote]arata bine, felicitari!
offtopic: ce interfata UI folosesti ca arata bine
[/quote]
Multumesc, este interfata "Basic" cu care vine martysama, doar ce le-am modificat integral, mai am de modificat la interfata
Am aproape un an de cand lucrez la proiect pentru ca m-am focusat foarte mult pe "Mapping / Design / Sounds
effects / Voice Acting"
![[C++/Py] New title system - Mesaj 7 - Imagine 1 [C++/Py] New title system - Mesaj 7 - Imagine 1](./download/file.php?mode=view&id=6876)