[Întrebare] Quest inel teleport trinity v200

*Problemă/Întrebare: Salutare , am pus serverfiles trinity local si mi se pare destul de ok ,dar nu reusesc sa imi dau seama de unde citeste questul (mai precis acele locale_quest)
Problema 1 : textul iese din chenarul questului propriu zis
Problema 2 : cand apas temnita 1 ma duce sd2 . ,cand apas ...
27 Iun 2026, 15:24
Forum: Support
Răspunsuri: 0
Vizualizări: 22
Jump to post

Return to the advanced search