[Cerere] Grafica noua

Si unde o pot gasii si eu ca sa vad daca este ceea ce caut, multumesc.
27 Iun 2026, 00:16
Forum: Cereri
Răspunsuri: 2
Vizualizări: 48
Jump to post

[Cerere] Grafica noua

*Descriere: Salut tuturor, sunt si eu interesat de unde pot extrage/cumpara grafica care a fost pe Elveron, observ ca Orion/Baerim si multe alte servere o folosesc dar nu am idee de unde o au /:)

*Poze / Video: Nu am sincer dar cu siguranta aveti idee despre ce vorbesc.

*Link resursă (dacă e ...
26 Iun 2026, 23:37
Forum: Cereri
Răspunsuri: 2
Vizualizări: 48
Jump to post

Return to the advanced search