Este un system de emoticoane ca pe lol. apesi pe o tasta, apare o fereastra de unde poti afisa un emoticon.
*Poze / Video (obligatoriu):
![[C++/Py] System Emoticoane ca pe LoL - Mesaj 1 - Imagine 1 [C++/Py] System Emoticoane ca pe LoL - Mesaj 1 - Imagine 1](https://i.imgur.com/N1TR2R4.png)
Terabox:
Mega:
Yandex:
![[C++/Py] System Emoticoane ca pe LoL - Mesaj 1 - Imagine 1 [C++/Py] System Emoticoane ca pe LoL - Mesaj 1 - Imagine 1](https://i.imgur.com/N1TR2R4.png)
Utilizatori ce navighează pe acest forum: cabesas_papi, Google [Bot], Onix3, petrica5287, Razvan Mocanu, sweet_20, Zoku și 5 vizitatori