Multumim frumos @Angelic ca ai gasit sistemul
Cei care nu folosesc MartySama sau OWSAP schimbati characterwindow.py cu acesta:
*Poze / Video (obligatoriu):
*Link download:
Utilizatori ce navighează pe acest forum: cabesas_papi, Onix3, Razvan Mocanu, sweet_20, Zoku și 5 vizitatori