*Problemă/Întrebare: Salut! Care e cea mai buna metoda de criptare pt clientul de la martysama 5.8? Sau care e o metoda buna de criptare a clientului in general?
*Resursă folosită (sistem/funcție/modificare):
*Syserr:
*Fișier(e) cu problema (link pastebin / code):
*Poze / Video:
Contact:
-
Subiecte similare
-
0Răspunsuri331Vizualizăride SCOOB
-
2Răspunsuri1428Vizualizăride Mrli
-
de KintaRoyala69 » » în Arhivă probleme4Răspunsuri605Vizualizăride Andi
-
1Răspunsuri215Vizualizăride raNNNNNk
-
0Răspunsuri147Vizualizăride zeyad ezzat
-
Informații
Utilizatori ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Discord ID copiat:






