Problema 1 : textul iese din chenarul questului propriu zis
Problema 2 : cand apas temnita 1 ma duce sd2 . ,cand apas temnita 2 ma duce sd3 .. am modificat in quest .. dar degeaba , e posibil sa fie direct din sursa ?
Problema 3 : daca am lvl 75 si vreau sa intru intr-o mapa de lvl mai mic imi spune ca nivelul este prea mic (in loc de prea mare ) si nu ii dau de cap .
Am adaugat si questul complet si poze
*Resursă folosită (sistem/funcție/modificare): Nu stiu ce sa scriu
*Syserr: Nu are syserr , este gol complet .
*Fișier(e) cu problema (link pastebin / code):
*Poze / Video:

